piłka nożna / III liga Bengoro - 16.05.2024 10:46

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki TUPACK - 21.05.2024 11:32
Powalczą o półfinał
Nadchodzi ósma w ZZPN - a druga dla III-ligowców - runda, czyli ćwierćfinały Pucharu Polski ZZPN. Flotę, jak wiadomo, czeka wyjazdowy mecz z rezerwami Pogoni Szczecin.

Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą środę, 22 maja 2024 r. o godzinie 18:00, na bocznym boisku nr 3 użytkowanego przez Pogoń stadionu im. Floriana Krygiera, przy ul. Mieczysława Karłowicza 28, w Szczecinie. Oba zespoły grają na chwilę obecną w III lidze. Wyżej w tabeli są szczecinianie, którzy zajmują aktualnie 6. pozycję, zdobywszy o 9 punktów więcej od Floty. W pierwszym swym pucharowym występie pokonali 4-0 IV-ligową Odrę Chojna.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 19.05.2024 23:31
Zwycięstwo Świtu z rewelacją wiosny
autor: Majchrzak1979Zawodnicy trenera Piotra Klepczarka nie zatrzymują się i mimo wywalczonego w minionym tygodniu mistrzostwa ligi ograli wczoraj rewelacyjnie spisujących się wiosną Błękitnych Stargard i to na ich stadionie!

Mecz zaczął się od zdecydowanej przewagi drużyny z północnego Szczecina, która raz za razem konstruowała ładne ofensywne akcje, przy których brakowało jednak precyzji podczas wykończenia. Bliski szczęścia był dwukrotnie Patryk Paczuk, ale zabrakło dosłownie centymetrów. Aktywny tego dnia był też Szymon Nowicki, który przebojowo przedzierał się prawą stroną boiska. W 12 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Ernest Hulisz i przy wydatnej pomocy bramkarza Błękitnych umieścił piłkę w siatce. Do przerwy Świt mógł i powinien prowadzić przynajmniej różnicą dwóch goli, lecz w wybornej sytuacji w końcówce Adam Ładziak trafił w bramkarza rywali.
piłka nożna / III liga TUPACK - 16.05.2024 16:11
Ostatni długi wyjazd
autor: choro4Kolejny daleki wyjazd przed naszą drużyną. Nie tak długi jak wczorajszy do Kleczewa, czy wcześniejsze do Torunia i Nowych Skalmierzyc, ale też za Poznań.

Tym razem do Swarzędza na mecz z tamtejszą Unią, który rozegrany zostanie w sobotę, 18 maja 2024 o godz. 13:00. Na szczęście będzie to już ostatni w tym sezonie wypad poza województwo zachodniopomorskie. Zostaną jeszcze dwa wyjazdy do Szczecina na mecze z rezerwami Pogoni (Puchar Polski i liga) oraz ewentualnie kolejne mecze pucharowe. Do tego dwa mecze ligowe u siebie.
piłka nożna / III liga Bengoro - 14.05.2024 21:09
Przed nami 30 kolejka III ligi grupy II..

piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 13.05.2024 16:15
Pary 1/4 Finału Pucharu Polski ZZPN
13 maja rozlosowane zostały Pary 1/4 Finału Pucharu Polski ZZPN.

Spotkania zostaną rozegrane w środę 22 maja 2024 roku o 18:00.

1/4 Finału Pucharu Polski ZZPN
piłka nożna / III liga TUPACK - 13.05.2024 10:01
Dwa wyjazdy w cztery dni
Zespół Floty Świnoujście w najbliższą środę i sobotę wystąpi w Wielkopolsce. W środę pojedzie 446 km do Kleczewa i w sobotę o 81 mniej do Swarzędza.

Razem w obie strony da to więc 1622 km. Pierwszym rywalem (środa, godz. 17:00) będzie bezpośrednio wyprzedzający nas w tabeli Sokół Kleczew. Jest nawet szansa na wyprzedzenie go, ale aby tak się stało należy wygrać różnicą co najmniej 2 bramek. W razie porażki ucieknie na 6 punktów. Zatem mecz jest bardzo ważny dla obu drużyn.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 12.05.2024 13:01
Świt odwrócił losy meczu
autor: tkowW sobotę Świt mierzył się w Nowych Skalmierzycach z zespołem Pogoni i zwyciężył pierwszy raz na tym terenie 2:1 odwracając losy spotkania w drugiej połowie pojedynku.

Początek meczu był wyrównany, ale w 8 minucie gospodarze po szybkim kontrataku stanęli przed szansą na zdobycie gola, lecz Patryk Palat w sytuacji sam na sam huknął w poprzeczkę. W odpowiedzi strzału z półobrotu próbował Maciej Koziara. W 20 minucie po zamieszaniu w polu karnym Świtu arbiter dopatrzył się przewinienia Gracjana Goździka i podyktował jedenastkę, którą pewnym strzałem na bramkę zamienił rutyniarz Daniel Kaczmarek.