ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
Zasłużony remis
autor: kacperskyWczorajsze (6.08) starcie pomiędzy Orłem Trzińsko-Zdrój a Czciborem Cedynia rozpoczęło się o godzinie 19:00. Sparing ten stał na bardzo wysokim poziomie, szybkie akcje oby dwu zespołów, oraz przesuwanie na pozycjach mogło się podobać przybyłym na stadion kibicom.
Pomimo dobrej gry Czcibora to jednak gospodarze trafiali trzykrotnie do siatki i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla Orła.

Na drugą część zawodnicy z Cedyni wyszli jednak bardzo zmotywowani, dominowali na boisku, zdołali strzelić bramkę po składnej akcji a jej autorem był Przemek Bandyszewski. Jednak po krótkiej chwili piłkarze Orła odpowiedzieli czwartą bramką, która to jednak nie podłamała Cedynian. Zdołali oni doprowadzić do remisu 4:4
Autorem dwóch bramek dla Czcibora był nowy napastnik Adam Kudła . Czwarty gol padł po trafieniu samobójczym. Kibiców z Cedyni Cieszy postawa ich ulubieńców, którzy walczyli do ostatniej minuty co zaprocentowało wynikiem.
Kolejny sparing Czcibor rozegra już w niedziele na boisku w Baniach z ligowym rywalem Iskrą Banie.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne

relacjďż˝ dodaďż˝: czciborek