ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
Drawa rozgromiła Calisię
autor: berni26Pogromem 12:0 (6:0) zakończył się pojedynek Drawy II z Calisią Kalisz Pomorski. Bramki zdobyli: Kwiatkowski 4x, Bany 3x, Kapeliński 3x, Witoń 1 oraz Szczerba 1. Od początku meczu widać było, że Drawa w każdym aspekcie gry przeważa nad zespołem Calisii. Drawa ładnie rozgrywała piłkę w linii obrony i dość często zagrażała bramce gości. Gdyby nasi zawodnicy mięli czasami więcej szczęścia lub dokładniej rozgrywali piłkę w polu karnym wynik byłby zdecydowanie większy. Do przerwy wpada 6 goli, a dodatkowe 2 nie zostają uznane.
W drugiej połowie tempo gry z naszej strony nie spadło i nadal praktycznie bez przerwy znajdowaliśmy się pod polem karnym gości. W drugich 45 minutach pada kolejne 6 goli i zwyciężamy w sumie aż 12:0. Warto odnotować, że na boisku w 60 minucie pojawił się Jacek Szczerba, nasz młody wychowanek i zaznaczył swój występ golem z rzutu karnego. Calisia oddała na naszą bramkę w sumie 3 strzały i żaden z nich nie groził stratą gola. Zupełnie bezrobotny w bramce przez 90 minut Krymowski. Nasza przewaga w tabeli to nadal 6 pkt, a do końca sezonu pozostało 5 kolejek. Podsumowując Drawa II wygrywa bardzo wysoko pogrążając Calisię walczącą przed spadkiem.

Drawa II: Przemysław Krymowski - Adam Płuska (45 min. Tomasz Wyrzykowski ), Mateusz Dolak (45 min. Mateusz Zalewski ), Michał Bany, Ernest Marcinkowski (45 min. Andrzej Pedrycz), Adam Kozak ( 60 min Jacek Szczerba ) - Piotr Godlewski, Artur Kapeliński, Maciej Kwiatkowski, Wojciech Witoń, Igor Bany
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne

relacjďż˝ dodaďż˝: tomygun

Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd. (2013/2014)
Drawa II Drawsko Pom. Calisia Kalisz Pomorski
0 3
11-05-2014 14:00
Mecz Klasy Okręgowej Południe z dnia 11.05.2014r. pomiędzy Drawa II Drawsko Pomorskie – Calisia Kalisz Pomorski na walkower 0:3 na korzyść drużyny Calisia Kalisz Pomorski. W zespole Drawy II wystąpił zawodnik po przekroczeniu limitu spotkań w III lidze. dodaj video