ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Druga porażka Pomorzanina
autor: adaskoPodopieczni Marka Sopucha ponieśli drugą porażkę pod rząd. Tym razem lepsi okazali się piłkarze z Lisiego Pola, którzy wygrali 4:0, chociaż pierwsza połowa wcale nie zwiastowała takiego wyniku.
Piłkarze Pomorzanina wyszli na boisko w celu sprawienia sensacji i wygrania tego spotkania. Pierwsze akcje potwierdzały dobrą formę piłkarzy z Cychr. Dwie wspaniałe akcje mogły dać prowadzenie już przeciągu 5 minut. Doskonałe okazje mieli Erwin Kikosicki, który znalazł się sam na sam z bramkarzem gości. Następną doskonałą sytuację miał Mariusz Cisek, jednak również nie potrafił pokonać golkipera przyjezdnych. Kolejne minuty to wyrównana gra w środku pola i coraz groźniejsze ataki piłkarzy z Lisiego Pola, którzy z minuty na minutę powiększali swoją przewagę. W 35 minucie z boiska został wyrzucony obrońca Pomorzanina - Michał Kulok.
Zawodnik ujrzał czerwoną kartkę za kopnięcie napastnika gości. Wydaje się jednak, że napastnik Lisiego Pola także powinien ujrzeć kartonik za bezpardonowy atak na obrońcę gospodarzy. Do końca pierwszej połowy osłabiony Pomorzanin umiejętnie się bronił i nie dał sobie strzelić bramki.

Druga połowa nie zwiastowała nic dobrego dla grających w dziesiątkę gospodarzy i już w 5 minut po gwizdku oznaczającym rozpoczęcie tej części gry padła bramka dla przyjezdnych. Kolejne osłabienie Pomorzanina przyszło zaraz po strzeleniu tego gola. Drugi środkowy obrońca - Marek Jaszczuk, doznał groźnej kontuzji kolana i musiał zejść z boiska. Pomorzanin grał do końca meczu bez dwóch nominalnych środkowych obrońców. Z minuty na minutę ataki gości były coraz groźniejsze. 10 minut później przyjezdni dopięli swego i strzelili bramkę na 2:0 nie pozostawiając żadnych złudzeń dla Niebiesko-żółtych, którzy tego dnia nie mieli już żadnych szans z grającymi w przewadze piłkarzami z Lisiego Pola. Głównym zadaniem na końcówkę było bronienie swojej bramki, by nie dopuścić do strzelenia przez gości kolejnych bramek, jednak piłkarze Chrobrego zaaplikowali piłkarzom z Cychr jeszcze 2 gole. Końcowy wynik brzmiał 4:0 dla skutecznych tego dnia piłkarzy z Lisiego Pola.
ďż˝rďż˝dďż˝o: pomorzanincychry.futbolowo.pl/własne

relacjďż˝ dodaďż˝: KochamDebno