ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Zwycięstwo Kluczevii na inaugurację
autor: Filip MazurekKluczevia Stargard pokonała na inaugurację rundy wiosennej ostatnią w tabeli Regę Trzebiatów 3:1 (1:1). Było to bardzo ciężkie spotkanie dla Kluczevii. Rega nacisnęła Stargardzian, ale nie potrafiła tego wykorzystywać. Po dwudziestu minutach gry padła pierwsza bramka dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu piękną główką została zdobyta bramka, a bramkarz nie miał najmniejszych szans, bo piłka wylądowała w okienku bramki. Jednak Rega tuż przed przerwą zdołała odpowiedzieć po zamieszaniu w polu karnym i obie drużyny schodziły do szatni przy wyniku remisowym. Jednak Kluczevia zdołała szybko strzelić bramkę. W 55 minucie piłka została ustawiona (po faulu) przed polem karnym. Po strzale piłka wylądowała w siatce ale futbolówka w trakcie lotu zmieniła kierunek odbijając się od muru i zmyliła bramkarza. Rega już nie była w stanie odpowiedzieć i jeszcze w końcówce straciła jedną bramkę. Ostatecznie skończyła się 3:1, ale mogło być wyżej bo Trzebiatowianie popełniali głupie straty.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne

relacjďż˝ dodaďż˝: service