ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
Pierwszy punkt w Lidze Makroregionalej
autor: EBP Pogoń Szczecin/Wiola Juniorzy młodsi Pogoni Szczecin zremisowali 1:1 z Lechią w Gdańsku i zdobyli tym samym 1. punkt w  Lidze Makroregionalnej. Gola dla gości zdobył Oskar Frygier.

Mecz doskonale rozpoczął się dla Pogoni, która objęła prowadzenie w 5. minucie meczu. Rzut wolny wykonywał Duchowski, a piłkę do siatki Lechistów skierował Oskar Frygier. Biało-zieloni po 10. minutach doprowadzili do remisu. W sytuacji sam na sam z Oskarem Piernicki lepszy okazał się Jakub Jarzębowski. Zespół Łęczyńskiego mógł prowadzić w Trójmieście, ale swoje okazji nie wykorzystał Patryk Miklas.
Druga połowa to starania obu jedenastek do zdobycia bramek. Bliski pokonania golkipera Lechii był Sacharuk. - Jesteśmy umiarkowanie zadowoleni, bo zdobyliśmy pierwszy punkt w Lidze Makroregionalnej - powiedział dla pogonszczecin.pl Piotr Łęczyński. - Rywale grali dobrze i agresywnie. Remis jest sprawiedliwym wynikiem.

Szczecinianie ostatecznie zremisowali w Gdańsku 1:1. Z jednym oczkiem zajmuja ostatnią pozycję w lidze. Przed nimi środowe spotkanie z Wartą Poznań. - Mamy za sobą najlepszy mecz ligowy w tym roku - ocenił Łęczyński. - Teraz czas na szybki odpoczynek, abyśmy byli gotowi do następnego pojedynku.

0:1 - Oskar Frygier - 5'
1:1 - Jakub Jarzębowski - 14'

Pogoń Szczecin: Oskar Piernicki - Mateusz Maćkowiak (63' Jakub Matysiak), Hubert Sadowski, Kacper Michalski, Daniel Rotengruber - Adrian Kołat (41' Michał Sacharuk), Mateusz Duchowski, Dominik Grochowski (65' Aleks Hendryk), Bartosz Bielak (41' Adrian Benedyczak), Patryk Miklas, Oskar Frygier.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Bengoro

Liga Makroregionalna JM gr. B (2016/2017)